Łączna liczba wyświetleń

sobota, 26 listopada 2011

Już za miesiąc ... Święta! ;) (26.11.11)


Siema, siema!

Dziś sobota jak wiecie bądź też nie ;). Postanowiłam, że w ten dzień pomyślę co chcę na Święta od "Mikołaja" xD. Z racji tego, że mojej mamy koleżanka jest konsultantką avonu to przeleciałam cały rzadko tak gruby katalog. Spodobało mi się w nim kilka kosmetyków. Powiedziałam mamie co chcę i powiedziała, że kupi mi jak chcę bo nie są drogi. Nie powiem wam na razie co, bo to jest niespodzianka. Weszłam też na allegro i upatrzyłam tam sobie fajny t-shirt z napisem i .... .... . Również niespodzianka :]. Nie pokazywałam jeszcze rodzicom, ale myślę, że raczej mi zamówią, bo kosztuję ona 27 zł z przesyłką także nie drogo. Tak sobie wyliczyłam ile będzie wart mój prezent. I wyliczyłam, że ok. 45 zł. Niedrogo, ale nie chciałam obciążać moich rodziców jakimś drogim prezentem. Znając moją mamę na pewno coś dorzuci. Może teraz pokarze wam jakimi ozdobami ozdobiłam parapet mojego pokoju. Nie są to takie typowo świąteczne ozdoby, ale na pewno coś jeszcze dokupie i będzie bardziej świątecznie. Na razie jeszcze na to za wcześnie dlatego na razie w połowie ozdobiłam. Później powieszę na oknie mikołaja i będzie git, ale to dopiero po 6 grudnia:). 
Oto zdjęcia ozdób w słabej jakości ;):

Jak widzicie są tam 2 aniołki, które są po prostu piękne. Tu widać je bliżej:

Nie wiem czy są w tym roku w Kauflandzie, ponieważ kupiłam go tam 2 lata temu :).

A to jest drugi, który dostała moja mam na mikołajki od koleżanki. 

Nudziło mi się o 16 wiec postanowiłam, że pomaluję butelkę xD. Nie miałam żadnej inspiracji po prostu malowałam co mi do głowy przyszło. Oto jak ją wykonałam:

Wyżej potrzebne do wykonania rzeczy.
Niżej pomalowana butelka na biało, a obok niej farba którą ją malowałam.

A tam wogule to malowałam farbami akrylowymi. Nie wiem gdzie można dostać te farby, ponieważ ja je dostałam od takie pani, która była kiedyś malarką.
A tu efekt malowania;).
Po prawej stronie widzicie ułamek białej farby, bo tam jest napis wesołych Świąt. Niestety nie wiedziałam jak zrobić zdjęcia, bo on jest tak na ukos.
To wszystko na dziś;)
Pamiętajcie! Dziś o 20.00 KSW 17! A na gali Pudzian i Mamed :).

Paaaa.

2 komentarze: